Pompy ciepła

Dla domu

Pompy ciepła

Pompy te wykorzystują niewielką ilość energii elektrycznej do przenoszenia dużych ilości energii cieplnej do chociażby domu.

Energia ta może być wykorzystywana do ogrzewania wody użytkowej, a nawet do utrzymywania ciepła w pomieszczeniu lub budynku. Ponieważ wytwarzają one tak dużo energii cieplnej, pompy ciepła mogą drastycznie zmniejszyć zależność od zewnętrznych dostaw energii, a tym samym zaoszczędzić dużo pieniędzy na rachunkach.

Jakie są zalety używania pomp ?

  • Znaczna oszczędność energii.
  • Przyjazne dla środowiska rozwiązanie.
  • Dużo niższe koszty eksploatacji.
  • Wysoki zwrot z inwestycji.
Pompy ciepła pv-tech Dolnośląskie Wrocław

Kompleksowa opieka

PV-TECH Care

Odpowiedni dobór pompy ciepła pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać dom oraz przygotować ciepłą wodę użytkową. W ramach usługi PV-TECH Care zapewnimy Ci nie tylko precyzyjny dobór mocy urządzenia dostosowany do Twoich potrzeb, ale także doradzimy jaki rodzaj urządzenia będzie najwydajniej współpracował z obecną instalacją grzewczą.
Co więcej, pomożemy Ci w uzyskaniu korzystnego finansowania, a po zamontowaniu, obejmiemy Cię opieką posprzedażową. Pomożemy Ci również uzyskać dofinansowanie z programu “Czyste powietrze”, dzięki czemu Twoja inwestycja zwróci się jeszcze szybciej.Z nami nie straszne Ci formalności, a z pompą ciepła – mroźna zima.